Mobile menu

ÕKPATi programm

Professionaalsete õpikogukondade eestvedamine

Alustasime taas alustavate eestvedajate tugiprogrammiga, kuhu ootame osalema kuni 110 õpetajat,  ja õpikogukondade rikastamisprogrammiga, kuhu ootame osalema 50 professionaalses õpikogukonnas osalemise kogemusega õpetajat.

Kes ja kuidas saavad koolitusel osalemistest kasu?

Õpikogukondade arenguprogrammide eesmärk on koolikultuuri arengu toetamine läbi õppeasutuste siseste professionaalsemalt juhitud õpetajate õpikogukondade loomise ja tööle hakkamise. Programmi tulemusel tugevneb ühise õppimise kultuur ning luuakse kolleegidega mõnus ja professionaalne koostöövorm, et tegutseda koos ja õppida üksteise õpetamispraktikatest.

Programmides osalemine toetab neid õpikogukondade liikmeid, kes on valmis võtma õpikogukondade eestvedaja rolli ja seetõttu on programmi keskmes just liidriomaduste arendamine.

Millal ja kus osaleda saab?

Koolitused viiakse läbi perioodil september 2020 – mai 2022 üheksal korral ning seda Eesti erinevates piirkondades. Nii leiab iga koolitusel osaleda soovija endale kõige parema ja mugavama viisi osaleda.

2020. a alustavatele koolitustele on võimalik registreeruda alljärgnevalt:

2021. aastal alustavate koolitusgruppide osas (tugiprogramm RAKVERE, tugiprogramm VÕRU, tugiprogramm HAAPSALU, rikastamisprogramm TARTU, rikastamisprogramm TALLINN) täpsustame registreerimisinfot peatselt.

Koolitused viiakse läbi koostöös Tartu Ülikooliga ning need rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondist ja on osalejatele tasuta.

Lisainfo:
Annika Link
Tel: 735 0724
annika.link@harno.ee

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.