Mobile menu

Õpetaja ja koolijuhi areng

Inspiratsiooniseminaride sari „Aita luua homne Eesti“

„Aita luua homne Eesti“ ürituste sari on ellu kutsutud eesmärgiga pöörata tähelepanu õpetajaameti valikule ja väärtustamisele. Kahe kuu jooksul toimus kokku 4 üritust, kuhu oodati osalema inimesi, kes mõlgutavad mõtteid karjääri muutmise suunal ja tunnevad huvi õpetajaameti vastu.

Inspireeriva ürituste sarja raames tutvustati õpetajatöö sisu:

  • Kuidas tunda ära soov teha karjäärialane pööre, jätta senine tööelu ja otsustada õpetajaameti kasuks? Neile küsimustele annab ausad vastused õpetaja, kes on ise karjääripöörde tulemusena selle ameti kasuks otsustanud!
  • Miks vajab inimene oma ellu suuremat tähendust ja kuidas karjääripööre saab aidata? Kuidas karjääripööret sujuvalt ellu viia? Nutikat nõu andis Eesti tuntuim karjäärinõustaja Tiina Saar-Veelmaa.
  • Ma tahangi õpetajaks saada! Mis edasi? Toome Sinuni käegakatsutavad võimalused, mis annavad kohe täna ja praegu suunised selleks, et saaksid anda oma panuse tulevaste põlvede maailmapildi kujundamisel.

Olulistel teemadel aitas fookust hoida armastatud teletäht Urmas Vaino.

Loe ka SIIT!

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.