Mobile menu

Õpetaja ja koolijuhi areng

Inspiratsiooniseminaride sari „Aita luua homne Eesti“

Osale inspiratsiooniseminaril “Aita luua homne Eesti”

Kas soovid teha oma karjääris muutust? Teha tähendusrikast tööd? Päriselt kujundada Eesti ühiskonda? Kui vastasid jah, siis just õpetajatöö võib olla Sinu jaoks!

Inspiratsiooniseminaril kohtud tippjuhtidega koolidest ning inspireerivate õpetajatega, kes on karjääris teinud pöörde ning asunud tööle õpetajana. Saad teada, milline on kaasaegne kool kui töökeskkond, milline on tänapäevane vaade õpetajaametile ning millised põnevad arengud õpetajate töös ees ootavad. Seminari lõpuks oled kursis kõige kaasaegsematest käsitlustest, kuidas inimene õpib ja milline on tänapäeval õpetaja roll õppimise toetamisel. Keskendume ka Sinu tugevuste avastamisele ja karjääritee planeerimisele.

Seminari modereerib Harald Lepisk. Koolitajatena löövad kaasa Tauri Tallermaa ja Tiina Saar-Veelmaa. Inspireerivaid kogemusi jagavad koolijuhid Henrik Salum (Gustav Adolfi Gümnaasium) ja Marjeta Venno (Tartu Erakool ProTERA)  ning karjääripöörde teinud õpetajad Jaak-Albert Metsoja (Tartu Rahvusvaheline Kool) ja Svetlana Udras (Lasnamäe Gümnaasium).

Keda osalema ootame?

Sind, kes Sa tunned huvi õpetajaameti vastu, oled 35-50- aastane magistrikraadiga oma ala asjatundja ja oma tegevustes edukas, ning kaalud karjääripööret. Kui Sul on plaan magistrikraad lähiaastatel omandada, siis oled samuti oodatud!

Aeg ja koht

Seminar toimus 12. novembril 2020 ja on järelvaadatav siit: https://www.facebook.com/2187429451548635/videos/1029504377518824

Inspiratsiooniseminari “Aita luua homne Eesti” rahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.