Mobile menu

Õpetaja ja koolijuhi areng

Õpetajaameti mainekujundus

Õpetajaameti mainekujunduse meeskonna eesmärk on juhtida tähelepanu õpetajatöö olulisusele ja selle rollile ühiskonnas. Viime ellu programme ning korraldame erinevaid seminare. Mainekampaaniate sihtgrupp on õpetajad, noored ning ametivahetust kaaluvad täiskasvanud. Juhindume oma tegevuses tunnuslausest „Õpetajad loovad homse Eesti“.

Konkurss “Aasta kool”Inspiratsiooniseminaride sari „Aita luua homne Eesti”„Hariduse tulevikutegijad“ koolitusprogramm noortele
 Õpetajaameti mainekampaania „Sinus elab talent. Too ta kooli!“Inspiratsiooniseminar „Kuidas disainida põnev koolitund?“Õpetajatöö väärtustav visuaalsete materjalide kogum
Programm “Õpetaja – hariduse kõneisik”Inspiratsiooniseminar „Superstaaridega koolitunnis“Inspiratsiooniprogramm “Jah! Õpetajaks!”

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.