Mobile menu

Õpetaja ja koolijuhi areng

Õpetaja – hariduse kõneisik

Igal täiskasvanul on oma koolikogemus, mis mõjutab tema suhet kooli ja laiemalt kogu haridusvaldkonnaga. Elu koolis on aga pidevas muutumises – haridusteemadel kaasa rääkimiseks ei pruugi ainult oma kunagisest kogemusest piisata. Selleks, et ühiskond näeks õpetajaametit läbi õpetajate silmade ning mõistaks, missugused on praegused õppimise ja õpetamise suunad, on oluline, et õpetajad ise oma töö sisu nähtavaks teeksid.

Programm „Õpetaja – hariduse kõneisik” ongi ellu kutsutud hariduselus toimuva ühiskonnale vahendamise toetamiseks.

Koolid on järjest omanäolisemad, toimub mitmeid erilaadseid sündmusi, loodud on põnevaid algatusi ning koostöövorme, kõige selle kohta on mitmeid infoallikaid. Programm „Õpetaja – hariduse kõneisik” on ellu kutsutud hariduselus toimuva ühiskonnale vahendamise toetamiseks.

Programmi käigus räägitakse, kuidas kujuneb ameti maine ning kuidas luua endale unikaalne persoonibränd. Kuuled ja näed, milline on suurepärane avalik esineja. Et olla ise esinejana osavam, saad professionaalide käe all harjutada, kuidas sõnumeid mõjusalt kirja panna ja levitada ning intervjuusid anda.

„20. mail 2018 lõpetas Innove eestvõttel toimunud koolitusprogrammi „Õpetaja – hariduse kõneisik“ III lend. Soovime kõigile lõpetajatele tuult tiibadesse ning julgust oluliste haridusdiskussioonide edendamisel ja eestvedamisel!

Ajakava:

  • I MOODUL: Maine, kuvand ja bränd. Kommunikatsiooni ABC. Sotsiaalmeedia
  • II MOODUL: Persoonibränd
  • III MOODUL: Argumenteerimisoskus. Loo jutustamine põhitõed
  • IV MOODUL: Avalik esinemine, videotreening. Kriisikommunikatsioon
  • V MOODUL: Toimetulek negatiivse tagasisidega. Kehakeel

Uus lend alustab 2019. aasta teises pooles.

Lisainformatsioon: Silvia Uus, silvia.uus@innove.ee.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.