Mobile menu

Õppevara ja metoodikad

Digiõppevara

Innove eestvedamisel arendatakse Eestis välja digitaalset õppevara. Digiõppevara ehk e-õppevara on elektroonilisel kujul avaldatud õppematerjal, mille hulka kuuluvad näiteks e-õpikud, e-tööraamatud, õppeotstarbelised videod ja animatsioonid ning e-ülesanded.

Lisaks aine õppimisele tõstab digiõppevara kasutamine õpilaste digioskuseid ja kaasaegse digitehnoloogia kasutamine elavdab õpetamist. Digiõppevara ei ole mõeldud ainult õpilastele ja õpetajatele koolis, vaid ka näiteks koduõppel õpilastele, eestikeelse õppekeelega koolidele välismaal, ka huvikoolidele, lapsevanematele, elukestvas õppes osalejatele – seda saavad kasutada kõik inimesed.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.