Mobile menu

Õppevara ja metoodikad

Digiõppevara

Innove eestvedamisel arendatakse Eestis välja digitaalset õppevara. Digiõppevara ehk e-õppevara on elektroonilisel kujul avaldatud õppematerjal, mille hulka kuuluvad näiteks e-õpikud, e-tööraamatud, õppeotstarbelised videod ja animatsioonid ning e-ülesanded.

Lisaks aine õppimisele tõstab digiõppevara kasutamine õpilaste digioskuseid ja kaasaegse digitehnoloogia kasutamine elavdab õpetamist. Digiõppevara ei ole mõeldud ainult õpilastele ja õpetajatele koolis, vaid ka näiteks koduõppel õpilastele, eestikeelse õppekeelega koolidele välismaal, ka huvikoolidele, lapsevanematele, elukestvas õppes osalejatele – seda saavad kasutada kõik inimesed.

  • Olemasolevad digitaalsed õpikud, tööraamatud, videod ja muud materjalid on koondatud spetsiaalsesse digiõppevara portaali E-koolikott. Koolikotist leiab kaasaegset õppematerjali nii alus- ja üldhariduses kui ka kutsehariduses kasutamiseks. Loe E-koolikotist lähemalt!
  • E-kogud on ühte teemat või osaoskust käsitlevad digitaalse õppevara kogumikud. E-kogud koosnevad e-ülesannetest ja diagnostilistest testidest ehk d-testidest. E-kogusid on tänaseks valminud paljudel riikliku õppekava teemadel kõigis kolmes põhikooliastmes. Kõik e-kogud on kättesaadavad nii eesti kui ka vene keeles Eksamite Infosüsteemis ehk EISisLoe e-kogudest lähemalt!
  • Oleme hetkel loomas eraldi digiõppevara haridusliku erivajadusega õpilastele. Koostame põhikooli lihtsustatud õppekava alusel interaktiivseid tervikkäsitlusi – näiteks inimeseõpetuse digiõpik 3. klassile. Loe HEV digiõppevarast lähemalt!

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.