Mobile menu

Digiõppevara

E-kogude kasutamine EISis

Kõige mugavam on õpetajal EISis e-ülesandeid ja d-teste õpilastele lahendamiseks suunata töölaualt. Töölaud on loodud spetsiaalselt selleks, et õpetaja leiaks õppetööks sobivaimad e-ülesanded ja d-testid ühest kohast. Töölaud hõlbustab e-ülesannete ja d-testide õpilastele lahendamiseks suunamist ning parajasti lahendamisel olevatest töödest ülevaate saamist.E-kogud EISis

Töölaual näeb õpetaja esmalt e-kogude otsingut. Huvi pakkuvad e-ülesanded ja d-testid on otsingu abil kergesti leitavad, kui valida sobiv aine ja soovi korral ka kooliaste. Pärast nende valikute tegemist näeb õpetaja kõiki selles aines ja kooliastmes kättesaadavaid e-kogusid.

Edasi saab õpetaja e-kogudest leitud materjalidega tutvuda ja valida välja need, mida soovib õpilastele lahendamiseks suunata. E-ülesandeid saab töölaualt õpilastele kasutamiseks suunata kahte moodi. Kui õpetaja suunab ülesanded testina, saab õpilane lahendada igat ülesannet ühe korra kindlas järjekorras ja punktid liidetakse kokku. Kui õpetaja soovib, et õpilased lahendaks sama testi mitu korda, peab ta looma uue nimekirja ning suunama testi õpilastele uuesti.

Kui aga õpetaja suunab e-ülesandeid iseseisva tööna, saab õpilane neid lahendada mitu korda ja enda valitud järjekorras. Õpetaja näeb, mitu korda õpilane ülesannet lahendas, kui kaua tal selleks aega kulus ning millise tulemuse ta sai.

Suunamise viisist sõltumata saab õpetaja määrata, kas õpilane näeb kohe oma tulemust ja õigeid vastuseid. Samuti on õpetajal võimalik tutvuda ulatusliku statistikaga lahendatud e-ülesannete või d-testi kohta. Statistikat saab vaadata nii individuaalse õpilase kui ka terve klassi kohta.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.