Mobile menu

Õppevara ja metoodikad

E-koolikott

E-koolikott on digitaalse õppevara portaal, mis sisaldab õppematerjale lasteaedadele, koolidele ja kutsekoolidele. E-koolikott mis võimaldab õpetajatel rikastada ainetunde kaasaegsete õppematerjalidega, õpilastel iseseisvalt erinevate õppematerjalide toel õppida ning lapsevanematel vajadusel oma lapsi ise abistada. E-koolikott asub aadressil www.e-koolikott.ee.

Iga õpetaja saab E-koolikotis olevaid õppematerjale otsida ja kasutada, koolikotti oma loodud õppematerjale lisada, sobivatest materjalidest kogumikke luua ning materjale või kogumikke oma õpilastele lahendamiseks suunata. Materjalide seas on ülesandeid, töölehti, mänge, videod jpm. Kõik E-koolikotis olevad õppematerjalid on seotud riikliku õppekavaga – valdkondade aineeksperdid vaatavad lisatud materjalid üle. Ning lisaks portaali kasutajate loodud materjalidele leiab E-koolikotist ka hulgaliselt kirjastuste jt asutuste poolt välja antud õppevara.

E-koolikott lihtsustab õpetajate ja õpilaste jaoks digitaalse õppevara kasutusele võtmist ja kasutamist, sest paljud erinevad materjalid on koondatud ühte kohta kokku ning piiranguteta kättesaadavad kõigile soovijatele. Selleks tuleb end mobiil-ID, ID-kaardi, e-Kooli, Stuudiumi või HardID kaudu autentida. Portaali saab kasutada nii arvutis kui ka nutiseadmes sõltumata operatsioonisüsteemist.

Kõige hõlpsam on E-koolikotist endale sobivaid materjale leida, kasutades otsingut. Otsing on üles ehitatud vastavalt riiklikule õppekavale. Otsida saab haridustaseme, kooliastme, valdkonna, teema või vabaotsinguna märksõna järgi.

E-koolikotti on üles laetud ka 2016–2018 aastal Digipöörde programmi raames välja selgitatud ja kokku koondatud kvaliteetne digitaalne õppevara:


E-koolikott arendati välja Digipöörde programmi käigus. Portaali haldavad Innove, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus HITSA ning Haridus- ja Teadusministeerium. 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.