Mobile menu

Õppevara ja metoodikad

E-koolikott

E-koolikott on digiõppevara kasutamise soodustamiseks loodud digitaalse õppevara portaal. E-koolikott pakub õpetajatele võimalust ainetunde kaasaegsete õppematerjalidega rikastada, õpilased saavad õppematerjalide abil iseseisvalt õppida ning lapsevanemadki leiavad tuge oma laste abistamiseks.  

Iga kasutajaks registreerunu saab enda loodud õppematerjale E-koolikotti lisada. Lisaks õpetajate loodud materjalidele leiab E-koolikotist ka kirjastuste loodut. Samuti on digitaalsesse seljakotti lingitud õppetööks sobivat õppevara kogu maailmast.

E-koolikott koondab õppevara õppekava alusel märksõnastatult. Iga E-koolikoti kasutaja saab koostada endale sobiva sisuga digikogumikke – konkreetset teemat terviklikumalt käsitlevad kogumikud võivad olla alternatiivne võimalus õpikute kõrval. Lisaks sellele koostame järgnevatel aastatel aineühenduste kaasabil kõikidele kasutamiseks avatud digikogumikke (2018. a II kooliastmes, teised astmed lisanduvad järgmisel aastal). 

E-koolikott asub aadressil www.e-koolikott.ee. Portaali haldab riigi Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus HITSA.

Üldhariduse õppevara E-koolikotis

Üldhariduse õppevarast ülevaate saamiseks viisime koos õpetajatega 2016. aastal Digipöörde programmi käigus läbi õppevara kaardistamise, mille käigus koondati kokku ülevaade olemasolevast ja puuduvast nõuetele vastavast digitaalsest õppevarast (kaardistuse kokkuvõte). See ülevaade on aluseks erinevatele digiõppevara tellimise projektidele.

Kaardistuse tulemusel kokkukoondatud juba olemasolev kvaliteetne õppevara on laetud üles E-koolikotti. Aineühenduste kaasabil tegeleme hetkel portaalis olevate ja uute lisatavate materjalide retsenseerimisega, selleks on Innove eestvedamisel loodud aineõpetajatest koosnev digiõppevara ekspertide võrgustik.

Kutsehariduse õppevara E-koolikotis

Kutsehariduse digiõppevara arendamiseks viisime Digipöörde programmi käigus läbi õppevara kaardistamise, kus õpetajad koondasid kokku info olemasolevast kvaliteetsest kutsehariduse õppevarast ja tegid ettepanekud õppevara arendamiseks. Kaardistatud kvaliteetne digitaalne õppevara on üles laetud E-koolikotti.

 

Kutsu E-koolikott külla!

Kui soovid, et tuleksime teie lasteaeda või kooli E-koolikoti võimalusi ja sisu tutvustama, siis täida ära järgnev vorm:


E-koolikoti portaal arendati välja Digipöörde programmi käigus.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.