Mobile menu

Õppevara ja metoodikad

E-ülesandekogud

E-ülesandekogud on osa Digipöörde programmi käigus põhikoolile loodavast digiõppevarast. Nende kogude eesmärk on arendada e-hindamist ja soodustada selle kasutuselevõttu. Üldjuhul koosneb iga e-ülesandekogu 20-40 ülesandest ja ühest diagnostilisest testist.

E-ülesandekogud on mõeldud kasutamiseks kõikidele üldhariduskoolide õpetajatele ja õpilastele. E-ülesandekogud aitavad õpetajaid nii uudsete hindamismeetodite kasutamisel ja õppeprotsessi juhtimisel kui ka õpilaste teadmiste ja oskuste testimisel. E-ülesandekogud valmivad Innove juhtimisel, nende koostajateks on õpetajad ja aineeksperdid ülikoolidest.

Digipöörde programmi käigus koostatakse e-ülesandekogusid aine-, teema- või osaoskuse põhiselt viies valdkonnas:

  • loodusvaldkonnas;
  • sotsiaalvaldkonnas;
  • matemaatika valdkonnas;
  • võõrkeelte valdkonnas;
  • üldõpetuses.

Kogusid koostatakse põhikooli riikliku õppekava I-III kooliastme õppeteemade põhjal. Praeguseks valminud e-ülesandekogude nimekirja leiad SIIT.

E-ülesandekogusid tutvustav video eesti keeles:

E-ülesandekogusid tutvustav video vene keeles:

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.