Mobile menu

Digiõppevara

Diagnostilised testid

Igas e-ülesandekogus sisalduva diagnostilise testi eesmärk on selgitada välja õpilase varasemate teadmiste ja oskuste ulatus ning lüngad neis konkreetse teema raames.

Diagnostilised testid on koostatud kas lineaarsete või adaptiivsete testidena. Lineaarsed teemapõhised testid koosnevad valikvastustega küsimustest ega võta lahendamiseks rohkem kui 10–15 minutit. Adaptiivsete testide lahendamiseks võib kuluda kuni 40 minutit, sest testi sisu ja pikkus sõltuvad konkreetsest õpilasest – talle esitatakse täpsustavaid küsimusi vastavalt eelnevalt antud (valedele) vastustele, et selgitada välja, kus täpselt asuvad õpilase teadmistes lüngad.

Kõik testid on arvutihinnatavad. Õpilane ja õpetaja saavad koheselt pärast lahendamist teada tulemuse sõnalise tagasisidena. Õpilane saab teada, mida ta oskas väga hästi või hästi ja mida peab veel kordama või juurde õppima. Õpetaja saab tagasisidet nii iga õpilase individuaalsete tulemuste kui ka kogu oma õpilaste rühma tulemuste kohta. See võimaldab tuvastada, millised on õpilaste algteadmised ja -oskused, milliseid teadmisi või oskusi tuleks kogu rühmaga uuesti korrata ning millised on jäänud omandamata üksikutel õpilastel.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.