Mobile menu

Digiõppevara

E-ülesanded

Iga e-ülesandekogu sisaldab elektroonilisel kujul olevaid ülesandeid ehk e-ülesandeid, mis vastavad riiklike õppekavade ainekavade õpitulemustele ja teemadele.

Sisult on loodud ülesanded elulähedased ja autentsed. Ülesanded on vastavale vanuserühmale eakohased ja nende jaoks motiveerivad. Ülesannetes on kasutatud digikeskkonna võimalusi – pildi- ja videomaterjale, helitekste ja interaktiivseid ülesandetüüpe.

Enamik ülesandeid on arvutihinnatavad, mis tähendab, et nii õpilasel kui ka õpetajal on võimalik saada kohest ja täpset tagasisidet. Tagasiside esitatakse punktiliselt (nt neli punkti viiest). Korrektsete vastuste nägemise funktsioon võimaldab õpilasel enda vastuseid õigetega võrrelda ja seeläbi teadmisi ja oskusi kinnistada. Automaatselt saadav tagasiside hoiab kokku õpetajal hindamisele kuluvat aega ja teeb õpilaste tulemuste analüüsimise lihtsamaks. Õpetaja näeb õpilase tulemuste statistikat, mistõttu ta saab keskenduda õppeprotsessi juhtimisel just sellele, mis on õpilase teadmistes ja oskustes puudulikuks jäänud.

E-ülesannete kasutamine õppetegevuses pole mingil viisil piiratud – õpetajal on võimalus otsustada, millises õppeprotsessi etapis ülesandeid kasutada. E-ülesandeid võib kasutada näiteks tavatunnis, kodus teadmiste kinnistamiseks, õpiraskustega õpilaste järele aitamiseks, võimekamate õpilaste edasijõudmise toetamiseks, tavapärasest õppetööst mingil põhjusel vähem osa võtvatele õpilastele õppekavakohase arengu tagamiseks jms. Ülesandeid võib kombineerida vastavalt vajadusele. Neid saab kasutada ka kokkuvõtva hindamise eesmärgil.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.