Mobile menu

Õppevara ja metoodikad

Lihtsustatud ja toimetulekuõppele vastav digiõppevara

Koostame Digipöörde programmi raames digitaalset õppevara ka haridusliku erivajadusega (HEV) õpilastele. Praegu on koostamisel lihtsustatud ja toimetulekuõppele vastavad digitaalsed tööraamatud ning töölehtede komplektid.

Koostamisel oleva õppevara nimekiri on allalaetav siit.

Digitaalne tööraamat

Digitaalne tööraamat on õpikut ja töövihikut ühendav elektrooniline interaktiivne õppematerjal, mis sisaldab:

  • tekste, videoid ja animatsioone teemade tutvustamiseks ja vajalike oskuste omandamiseks;
  • harjutusi ja ülesandeid nii frontaalseks kui ka iseseisvaks tööks ja enesekontrolliks.  

Digitaalsed tööraamatud vastavad põhikooli lihtsustatud riikliku õppekava lihtsustatud õppe (LÕK) tasemele, kuid õppevara sobib ka õpilastele, kellele on rakendatud individuaalne õppekava (IÕK), muukeelsetele õpilastele või kasutamiseks põhikooli riikliku õppekava järgi õppijate õppe diferentseerimisel.  

Töölehtede komplekt

Töölehtede komplekt koosneb enamasti:

  • õpilasele suunatud töölehtedest, esitlusest (näiteks PowerPoint vmt) ja teemakohastest illustreerivatest piltidest;
  • õpetajale suunatud metoodilisest juhisest.

Paljusid kogumiku töölehti saab kasutada korduvalt erinevatel õppeaastatel varieerides nende raskusastet.  

Töölehtede komplektid vastavad vastavad põhikooli lihtsustatud riikliku õppekava toimetulekuõppe (TÕK) tasemele ja sobivad seega hästi toimetulekukooli I-III arenguastme õpilastele, kuid töölehti on võimalik kasutada ka lasteaia vanemas astmes või lisamaterjalina algklassides.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.