Mobile menu

Õppevara ja metoodikad

Ettevõtlusõpe üldhariduses

Üldhariduses on võimalik rakendada ettevõtlusõpetust valikainena või lõimida ettevõtluspädevust üldhariduse õppeainetes. Siit leiad üldhariduse ettevõtlusõppe moodulite materjalid ja juhendi Hitsa Moodle keskkonna kasutamiseks. 

Juhend Hitsa Moodle keskkonna kasutamiseks:

  1. Sisene Hitsa Moodle keskkonda.
  2. Tee endale kasutajanimi ID-kaardi või Mobiil-ID abil.
  3. Kui oled juba kasutaja, sisene keskkonda, kasuta oma parooli ja e-maili aadressi. Samamoodi saab siseneda turvaliselt ja kiirelt ID-kaardi või Mobiil-IDga.
  4. Kursuse leidmiseks sisesta otsingusse kursuse nimi: kas valikõppeaine Ettevõtlusõpetus, mis on mõeldud põhikooli 3. kooliastmele, või valikkursus Ettevõtlusõpetus, mis on mõeldud gümnaasiumi astmele.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.