Mobile menu

Õppevara ja metoodikad

Kutsehariduse õppevara

Kutsehariduses toetame koole kutseõppekavade arendamisel. Lisaks toetame koole ja õpetajaid õppekavade väljundipõhisel rakendamisel erinevate tegevuste kaudu – õpetajate nõustamine, õppetöö korraldamiseks juhendmaterjalide koostamine, erialane võrgustikutöö jne.

Õppekavad

Õppematerjalid

Koostame ja vahendame kaasaegseid õppematerjale (õpikuid, töövihikuid, audiovisuaalseid materjale, e-materjale jpm), mis on mõeldud kasutamiseks Eesti kutseõppeasutustes nii õpetajatele kui ka õppuritele. Innove poolt välja antud kutsehariduse õppematerjalid leiad SIIT.

Juhendid õppetöö korraldamiseks

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.