Mobile menu

Õppevara ja metoodikad

Kutsehariduse õppevara

Kutsehariduses toetame koole kutseõppekavade arendamisel ning koole ja õpetajaid õppekavade väljundipõhisel rakendamisel erinevate tegevuste kaudu – õpetajate nõustamine, õppetöö korraldamiseks juhendmaterjalide koostamine, erialane võrgustikutöö jne.

Õppekavad

Nõustame õpetajaid õppekavade koostamisel ja arendamisel.

Juhime tähelepanu! Õppekavade arendustöö käigus on kaasajastatud kõigil kutseõppe tasemetel karjääriplaneerimisega seotud moodulid. Uuendatud moodulid kannavad nimetust „Õpitee ja töö muutuvas keskkonnas“

  • Üldised juhendmaterjalid kooli õppekavade koostamiseks leiad SIIT!
  • Juhised konkreetse õppekavarühma erialade õppekavade koostamiseks leiad SIIT!

NB! Kõigi tasemete kutseõppe õppekavades palume asendada senine karjääriplaneerimisega seotud moodul uuendatud mooduliga „Õpitee ja töö muutuvas keskkonnas“

  • Juba kehtivad õppekavad on leitavad Eesti Hariduse Infosüsteemist ja kutsekoolide kodulehekülgedelt.
  • Moodulid, Õpitee ja töö muutuvas keskkonnas, tase 2-5 leiad SIIT.

Õppematerjalid

Koostame ja vahendame kaasaegseid õppematerjale (õpikuid, töövihikuid, audiovisuaalseid materjale, e-materjale jpm), mis on mõeldud kasutamiseks Eesti kutseõppeasutustes nii õpetajatele kui ka õppuritele. Innove poolt koondatud kutsehariduse õppematerjalid leiad e-Koolikotist. Õppematerjalid on jaotatud õppesuuna ja õppekavarühma järgi.

Kutsehariduses ettevõtlusõppe rakendamist toetavad materjalid leiad aga SIIT.

Õppetöö

Juhised sisseastumisprotsessi ja praktika korraldamiseks, haridusliku erivajadusega õpilaste toetamiseks, varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise süsteemi VÕTA ja arvestuspunktide süsteemi ECVETi rakendamiseks jms juhised õppetöö korraldamiseks kutsehariduses leiad SIIT.

Erialane võrgustikutöö

Innove koordineerib kutseõppevõrgustike tööd. Võrgustikutöö eesmärk on edendada kutseõpetajate professionaalset ja kutseõppe sisulist arengut. Võrgustikuüritustele on lisaks kutseõppeasutuste õpetajatele kaasatud ka ettevõtete esindajad ning erinevad koostööpartnerid. Seminaride käigus jagatakse parimat praktikat ja arutatakse õppekavade rakendamisega seotud küsimusi.

Juba toimunud võrgustikuseminaride materjalid leiad SIIT.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.