Mobile menu

Õppevara ja metoodikad

Muu kodukeelega laps

Eesti koolides ja lasteaedades õpib juba arvestatav hulk lapsi, kelle kodukeel erineb õppekeelest, ning pidevalt lisandub uusi. Muu kodukeelega laps on eelkõige õpilane, kellel puudub varasem eestikeelse õppe kogemus.

Innove jagab õpetajatele ja haridustöötajatele informatsiooni võimaluste ja kogemuste kohta, kuidas korraldada nende laste õppetööd, ning nõuandeid, kuidas aidata nii lastel kui ka pedagoogidel uue olukorraga paremini toime tulla. Koolieelsete lasteasutuste eesti keelt või eesti keeles õpetavate õpetajate koolitamine-nõustamine toimub kuues piirkondlikus metoodikakeskuses.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.