Mobile menu

Õppevara ja metoodikad

Infomaterjalid muu kodukeelega lapse vanematele

Teavet peredele, kes on hiljuti mõnest muust riigist Eestisse tulnud ja kelle lapsed hakkavad õppima Eesti koolis, pakub teabevihik „Tere tulemast Eesti kooli!“ eesti, inglise, vene ja araabia keeles. Materjal annab lihtsas ja selges sõnastuses lühiülevaate Eesti haridussüsteemist, tutvustab Eesti koolielu ning jagab soovitusi, kuidas aidata lapsel uues keskkonnas kohaneda. See on suureks abiks õpetajatele koolielu kohta vajaliku praktilise info andmisel lapsevanemale. Materjali leiad SIIT.

Infovoldik „Lasteaiad Eestis“ pakub samasugust teavet eesti, vene, inglise ja araabia keeles lasteaedade kohta. Voldiku leiad SIIT.

Lapsevanematele mõeldud lugemist Eesti koolielu ja -tavade kohta, ülevaate alusharidusest, näpunäiteid kakskeelseks kasvamise toetamisest ja soovitusi iseõppijaile leiad SIIT.

Ingliskeelse tutvustusvideo Eesti lasteaia kohta leiad SIIT

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.