Mobile menu

Õppevara ja metoodikad

Õppekavad üld- ja kutsehariduses

Innove aitab haridusasutusi riiklike õppekavade rakendamisel. Nõustame haridusasutusi kooli õppekavade koostamisel ja uuendamisel ning õppekavatööd reguleerivate õigusaktide mõtestamisel.

„Nõustamisel anti hinnang tehtud tööle ja tehti parendusettepanekud. Nõustamine oli asjalik ja konkreetne.“
– kliendi tagasiside

Üldhariduses nõustame juba tegutsevaid või alles alustavaid koole oma kooli õppekava ja valdkonnakavade koostamisel ning riiklikust õppekavast lähtuvate põhimõtete rakendamisel igapäevases õppetegevuses. Üldhariduse riiklike õppekavade info on leitav õppekavaveebist. Veebilehel on teave alus-, põhi- ja üldkesk- ehk gümnaasiumihariduse riiklike õppekavade kohta. Esitatud on õpikäsitust ja uue õpikäsitluse rakendumist toetavad metoodilised artiklid ja juhendid. Lisaks on toodud õppeprotsesside kirjeldused ja õpetaja töökava näidised õppetegevuse kavandamise ja korraldamise toetamiseks.

Kutsehariduses toetame koole kutseõppekavade arendamisel. Lisaks toetame koole ja õpetajaid õppekavade väljundipõhisel rakendamisel erinevate tegevuste kaudu – kutseõpetajate nõustamine, kutsehariduse erialane võrgustikutöö, kutsehariduses õppetöö korraldamiseks juhendmaterjalide koostamine jne.

Meie pakutava õppekavanõustamise teenusstandardi leiad SIIT.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.