Mobile menu

Õppevara ja metoodikad

Õppekavad

Innove pakub haridusasutustele nõustamise teenust riiklike õppekavade rakendamiseks. Nõustatakse nii kooli õppekavade koostamisel ja uuendamisel kui ka õppekavatööd reguleerivate õigusaktide mõtestamisel.

Üldhariduses nõustatakse juba tegutsevaid või alles alustavaid koole oma kooli õppekava ja valdkonnakavade koostamisel ning riiklikus õppekavast lähtuvate põhimõtete rakendamisel igapäevases õppetegevuses.

Üldhariduse riiklike õppekavade info on leitav õppekavaveebist. Veebilehel on teave alus-, põhi- ja üldkesk- ehk gümnaasiumihariduse riiklike õppekavade kohta. Esitatud on õpikäsitust ja uue õpikäsitluse rakendumist toetavad metoodilised artiklid ja juhendid. Lisaks on toodud õppeprotsesside kirjeldused ja õpetaja töökava näidised õppetegevuse kavandamise ja korraldamise toetamiseks.

Kutsehariduses toetatakse õppekavade rakendumist erinevate tegevuste kaudu – kutseõpetajate nõustamine, erialane võrgustikutööjuhendmaterjalide koostamine jne. Kutsehariduse õppekavade info leiad SIIT.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.