Mobile menu

Õppevara ja metoodikad

Õppekavad

Innove aitab haridusasutusi riiklike õppekavade rakendamisel. Nõustame haridusasutusi kooli õppekavade koostamisel ja uuendamisel ning õppekavatööd reguleerivate õigusaktide mõtestamisel.

Üldhariduses nõustame juba tegutsevaid või alles alustavaid koole oma kooli õppekava ja valdkonnakavade koostamisel ning riiklikust õppekavast lähtuvate põhimõtete rakendamisel igapäevases õppetegevuses.

Üldhariduse riiklike õppekavade info on leitav õppekavaveebist. Veebilehel on teave alus-, põhi- ja üldkesk- ehk gümnaasiumihariduse riiklike õppekavade kohta. Esitatud on õpikäsitust ja uue õpikäsitluse rakendumist toetavad metoodilised artiklid ja juhendid. Lisaks on toodud õppeprotsesside kirjeldused ja õpetaja töökava näidised õppetegevuse kavandamise ja korraldamise toetamiseks.

Kutsehariduse õppekavade info erialade kaupa leiad SIIT. Toetame õppekavade rakendumist erinevate tegevuste kaudu – kutseõpetajate nõustamine, erialane võrgustikutöö, juhendmaterjalide koostamine jne.

Meie pakutava õppekavanõustamise teenusstandardi leiad SIIT.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.