Mobile menu

Õppevara ja metoodikad

Rahvusvähemuste pühapäevakoolid

Alates 2020. aastast tegeleb Innove rahvusvähemuste pühapäevakoolide toetamisega, mille eesmärk on toetada eesti keelest erineva emakeelega laste emakeele ja kultuuri õpet.

Jagame rahvusvähemuste pühapäevakoolidele rahalist tegevustoetust. Toetust saavad taotleda Eesti Hariduse Infosüsteemis registreeritud pühapäevakoolid, kes vastavalt kehtivale õppekavale viivad läbi tegevusi, mis on seotud emakeele, rahvuskultuuri ja ajaloo õppega. Rohkem infot 2020. aasta taotlusvooru kohta leiad SIIT.

Lisaks sellele toetab meie mitmekeelse õppe ja keelekümblusmetoodika keskus rahvusvähemuste pühapäevakoole ka sisulises tegevuses.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.