Mobile menu

Organisatsioonist

Sihtasutus Innove tegutses Eesti hariduse kompetentsikeskusena aastatel 2003-2020. 1. augustil 2020 läksid Innove teenused üle Haridus- ja Noorteametisse (HARNO). 

Haridus- ja Noorteamet on SA Innove, SA Archimedese, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse (HITSA) ning Eesti Noorsootöö Keskuse (ENTK) teenuste põhjal loodud ühtne valitsusasutus, mille ülesandeks on Eesti riigi haridus- ja noortepoliitika elluviimine.

  • Rohkem infot uue ameti kohta ning kontaktid leiad www.harno.ee.
  • Rohkem infot õppenõustamisteenuste (Rajaleidja) kohta ning keskuste ja töötajate kontaktid leiad www.rajaleidja.ee.
  • Haridus- ja Noorteameti aktiivsed töö- ja praktikapakkumised leiad www.harno.ee/et/tule-toole.

HARNO uus põhjalik veeb saab valmis koos Eesti valitsusasutuste uue ühtse veebiplatvormi Valitsusportaal 2.0 valmimisega. Kuni uue veebi valmimiseni jääb toimima ka SA Innove veebileht, kust on leitav kogu info Innove seniste teenuste kohta.

 

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.