Mobile menu

Organisatsioonist

Sihtasutus Innove on hariduse kompetentsikeskus, mis edendab üld- ja kutsehariduse valdkonda, pakub üle-eestilise Rajaleidja võrgustiku kaudu karjääri- ja õppenõustamisteenuseid ning vahendab hariduse ja tööelu vallas Euroopa Liidu toetusi. Innove loodi aastal 2003 Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt.

Innove haldusalasse kuulub ka Tallinna Euroopa kool, mis  pakub Eestis resideeruva rahvusvahelise kogukonna lastele kõrgetasemelist ja rahvusvahelist üldharidust.

Innove pakub erinevaid haridusteenuseid eelkõige lastele ja noortele ning õpetajatele ja koolijuhtidele, kuid ka lastevanematele ja Eesti avalikkusele.


Juhtimine

Innovet juhivad 2-liikmeline juhatus ja 6-liikmeline nõukogu.

JUHATUSE LIIKMED
Birgit Lao Katri Targama
NÕUKOGU LIIKMED
Mart Laidmets (nõukogu esimees) Haridus- ja Teadusministeeriumi üld- ja kutsehariduse asekantsler
Pärt-Eo Rannap Haridus- ja Teadusministeeriumi rahandusosakonna juhataja
Tatjana Kiilo Haridus- ja Teadusministeeriumi analüüsiosakonna asejuhataja
Kaupo Reede Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi majandusarengu osakonna juhataja
Janar Holm Sotsiaalministeeriumi tööala asekantsler
Silja Kask Rahandusministeeriumi riigieelarve osakonna nõunik


Struktuur

SA Innove struktuur alates 01.01.2018


Dokumendid

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.