Mobile menu

Organisatsioonist

Meile tähtis

VISIOON 

Tulevikuks valmis!

Oleme paindlikud, muutustega kursis ning tulevikuvajadusi arvestavad. Ühiskonna ootustele vastavate teadmiste, oskuste ja pädevuste arenguks võimalusi luues arvestame õpetajate, õpilaste jt huvigruppide vajadusi.


MISSIOON

Loome silla erinevate osapoolte vahele!

Jõuame parimate lahendusteni hariduse ja tööturu partnerite vahelise koostöö kaudu. Teeme koostööd oma ala parimatega ning pürgime ise parimaks omas valdkonnas.

 

VÄÄRTUSED

 • Uuele avatud
  Algatame ja toetame uusi tegevusi ja ideid. Julgeme teha uuenduslikke otsuseid ja oma otsuste eest vastutada. Hindame tagasisidet, sest see teeb meid tugevamaks ja paremaks. Julgeme muutuda ja muuta maailma.
 • Tulemustele suunatud
  Meie töö on mõtestatud, efektiivne ja sihitud looma suuremat väärtust. Me teame, miks ja kuidas me midagi teeme.
 • Sinust hooliv
  Me hoolime oma töötajast ning tehtava töö tulemusest. Tulemusteni jõuame töötajaid, kliente, partnereid ning ideid ja mõtteid tähele pannes, ühiskonna ootusi arvestades. Me kasutame kõiki ressursse hoolivalt ja säästlikult.

 

PÕHIEESMÄRGID 2016-2020

 • Paljude võimalustega pidevat õpet toetav õppekeskkond
 • Iga õppija arengut toetav õpikäsitlus
 • Jätkusuutlik, tulemuslik ja motiveeritud töötajatega organisatsioon

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.