Mobile menu

Organisatsioonist

Meile tähtis

märgisedVisioon: Igaüks leiab elus enda võimetele vastava tee!

Me selgitame välja iga õppija võimed, toetame tema arengut ja aitame seda ühiskonnas rakendada.

Tunnuslause: Igale õppijale personaalne ja nüüdisaegne haridus

Töötame iga päev selle nimel, et Eesti haridus oleks isiklikum, arvestaks iga õppija võimeid ning õppija saaks oma arengule tagasisidet. Oleme õppimist ja õpetamist toetavate uuenduslike hariduslahenduste väljatöötajad ja eestvedajad.

Põhiväärtused:

  • Uuele avatud. Algatame ja toetame uusi tegevusi ja ideid. Julgeme teha uuenduslikke otsuseid ja oma otsuste eest vastutada. Hindame tagasisidet, sest see teeb meid tugevamaks ja paremaks. Julgeme muutuda ja muuta maailma.
  • Tulemustele suunatud. Meie töö on mõtestatud, efektiivne ja sihitud looma suuremat väärtust. Me teame, miks ja kuidas me midagi teeme.
  • Sinust hooliv. Me hoolime oma töötajast ning tehtava töö tulemusest. Tulemusteni jõuame töötajaid, kliente, partnereid ning ideid ja mõtteid tähele pannes, ühiskonna ootusi arvestades. Me kasutame kõiki ressursse hoolivalt ja säästlikult.

Põhieesmärgid 2019-2023: 

  • õmblusteta personaalne haridus
  • oskustega tulevikku
  • tõhusaim toetuste vahendamine
  • jätkusuutlik, tulemuslik ja motiveeritud töötajatega organisatsioon

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.