Mobile menu

Organisatsioonist

Aga mina innustan õppima!

Meie soov on, et kõik Eesti inimesed leiaksid enda unistustele ja võimetele vastava tee elus ning seeläbi realiseeriks kogu oma potentsiaali ühiskonnas. See on tähtis iga inimese enda jaoks, aga ka kogu Eesti jaoks, sest me oleme väike rahvas – igaühe panus on ühiskonna jaoks oluline!

Meie usume, et haridus ja õppimine on olulised. Hariduses ei ole tupikteid – õppimine võiks kesta läbi elu. Usume, et iga inimene saab igas olukorras leida just endale sobiva viisi, kuidas oma haridusteed jätkata.

Kas Sina soovid oma õpinguid jätkata?

Getter ja Immanuel innustavad õppima

Meie kampaania kõneisikud on Getter Jaani ja Immanuel Volkonski.

Getter sõlmis 2010. aastal lepingu plaadifirmaga ja alustas edukat artistikarjääri. Selle kõrvalt lõpetas ta aga 2015. aastal ka Audentese erakooli e-gümnaasiumi.

Immanuel oli kümme aastat oma elust narkosõltlane, selle aja jooksul ka kaks korda vanglas kinnipeetav. Tõenäosuste kiuste lõpetas Immanuel 2016. aastal Tartu Ülikooli raamatukogunduse ja infokeskkondade eriala. Tänavu lõpetab ta Tartu Ülikoolis magistriõppe religiooniuuringute erialal. Immanuel töötab koos politseiga selle nimel, et vähem noori võtaks ette sõidu mõnuainete Ameerika mägedel. Ta teeb vanglas sõltlastest kinnipeetavatega rehabilitatsioonitööd ja on vabanenud vangide tugiisik. Tema suust pärinevad sõnad, et olenemata olukorrast, kuhu sa elus sattud, tasub alati haridusteed jätkata. Just see hoiak aitab karisid ületada ja kuristikust välja ronida.

Algatusest Aga Mina

Aga Mina oli väärtuspõhiste hoiakute kujundamise ühiskampaania, mis tulenes soovist kinkida Eesti Vabariigile 100. sünnipäevaks tulevastele põlvkondadele parem elukeskkond. Algatuses osales üle 20 organisatsiooni. Terve aasta kestnud erinevate kampaaniate sügavam mõte oli olla oma väärtuspõhise käitumisega eeskujuks ja selle kaudu kinkida tulevastele põlvedele tervem, turvalisem, haritum ja kultuursem Eesti. Lähemalt saab algatusest ja kõigist selle raames toimunud  kampaaniatest ja tegevustest lugeda SIIT.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.