Mobile menu

Meile tähtis

Aga mina olen teadlik vanem!

Küsimusi lapse arengu, käitumise, õpetamise ja kasvatamise kohta tekib igas peres. See on täiesti normaalne, sest ka lapsevanemaks olemist peab õppima! 

Mida teadlikumad on vanemad laste arengu etappidest ning lapsesõbralikest, toimivatest kasvatusmeetoditest, mida paremini oskame takistustega toime tulla, seda vähem tekib ka hilisemaid suuremaid käitumis-, suhtlemis- ja õpiraskuseid. Nii on lapsevanemate harimine hea võimalus toetada targa ja terve tulevikuühiskonna arengut.

Seepärast oleme otsustanud osaleda eeskujuliikumises Valge Õhupall sõnumiga „Aga mina olen teadlik vanem“. Eeskujuliikumise eesmärk on koondada kokku erinevate organisatsioonide tegevused, mis on suunatud tervema ja turvalisema tulevikku kujundamisele. Eeskujuliikumises osalemine toob vanemlike teadmiste ja oskuste kasvatamise Innove Rajaleidja tegevuses varasemast veelgi enam fookusesse.

Kõik Innove Rajaleidja välja antud materjalid, artiklid, videod ja toimuvad sündmused, mis aitavad vanematel lapse kasvatamisega veelgi edukamalt toime tulla, leiad Rajaleidja veebist lehekülgelt “Aga mina olen teadlik vanem”!

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.