Mobile menu

Organisatsioonist

Digiajastu hariduses

Kaasaegse koolihariduse eesmärk on võimaldada igal lapsel õppida ja areneda vastavalt tema võimetele, oskustele, vajadustele. Selline lähenemine tähendab individuaalsust – haridus on muutumas üha personaalsemaks. 

Õpetaja vaatest nõuab individuaalne lähenemine täiendavaid õppevahendeid, tugimaterjale ja õpilase edasijõudmisest ülevaadet andvaid diagnostikavõimalusi. Õpilase vaatest on vaja oskuste kohaseid ja tagasisidestavaid õppematerjale (õpikud, töölehed, testimisvõimalused). Lapsevanema vaatest on vaja tagasisidet ja infot lapse poolt omandatud õpipädevuste kohta, samuti seda, kus vajab laps täiendavat tuge.

Just selliste personaalset haridust toetavate uudsete digitaalsete vahendite väljatöötamisega Innove ka tegeleb. Loome instrumente, mis võimaldavad igal lapsel õppida just temale sobival viisil ja jätavad õpetajale rutiinsete tegevuste kõrvalt õppija jaoks rohkem aega:

  • E-ülesanded ja diagnostilised testid
  • Lihtsustatud ja toimetulekuõppele vastav õppevara
  • Kvaliteetse digitaalse õppevara portaal e-Koolikott

Lisaks aine õppimisele tõstab digiõppevara kasutamine õpilaste digioskuseid ja kaasaegse digitehnoloogia kasutamine elavdab õpetamist. Loe meie poolt pakutava digiõppevara kohta lähemalt siin!

2018. aastal olime õppijale ja õpetajale suunatud personaalset haridust soosivaid digilahendusi tutvustamas ka haridustehnoloogia konverentsil Edu EXEX 2018.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.