Mobile menu

Organisatsioonist

Trükised ja videod

Üldhariduse trükised ja videod:

PISA uuringu trükised ja videod:

Kutsehariduse trükised ja videod:

Rajaleidja videod:

Innove logopeedide videosari õpetab mängulisel viisil tegema häälduselundeid arendavaid harjutusi ja hääldama õigesti eesti keele häälikuid. Videod muudavad harjutuste kodus tegemise lastele ja peredele kergemaks ning koduste harjutuste andmise logopeedidele hõlpsamaks.

Rajaleidja trükised:

Rajaleidja karjääriteemalised trükised*:

* Kuni 31. detsembrini 2018 pakkus Rajaleidja võrgustik karjäärinõustamise  ja -info teenuseid ning koordineeris karjääriõpet koolides. Seetõttu on Rajaleidja poolt välja antud materjalide seas ka palju karjääriteemalisi trükiseid. Alates 2019. aasta alguses pakub karjääriteenuseid Eesti Töötukassa, karjääriõppega tegeleb aga Innove Õppekava- ja metoodikaagentuur.  

Eesti keele tasemeeksamite ja EV põhiseaduse ja kodakondsuse seaduse tundmise eksami trükised ja videod:

Rahvusvahelise koostöö trükised:

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.