Mobile menu

Organisatsioonist

Ootame Sind Innovesse analüütikuks

analüütikSinu igapäevatöö

SA Innove eksamite ja testide tulemuste analüüs ja statistiliste näitajate usaldusväärsuse ning kvaliteedi tagamine ning rahvusvaheliste haridusalaste uuringute andmejuhtimise, andmetöötluse ja analüüsi läbiviimine.

Meie ootused kandidaadile

  • Kogemus analüütikuna.
  • Magistrikraad sotsioloogias, psühholoogias või matemaatilises statistikas.
  • Iseseisvus ja initsiatiivikus.
  • Oskus planeerida oma tööd ja aega, usaldusväärus.

Innoves on hea töötada, sest peame oluliseks meie töötajate arengut, tervist, perekonda, tunnustamist ning häid töövahendeid ja -keskkonda.
Loe lähemalt!

Kui Sul on küsimusi,  siis nendele vastab Innove uuringute ja arenduskeskuse juht Aimi Püüa telefonil  735 0620 või aadressil  aimi.pyya@innove.ee

Kandideerimiseks  saada oma CV ja motivatsioonikiri läbi CV-Online’i või aadressile konkurss@innove.ee hiljemalt 15.06.2020.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.