Mobile menu

Organisatsioonist

Ootame uuringute ja arenduskeskusesse e-hindamise peaspetsialisti

E-hindamise peaspetsialistSinu igapäevatöö on 

matemaatika valdkonna e-hindamise kontseptsiooni väljatöötamise eestvedamine (III ja IV kooliastme õpilastele); matemaatikas e-testide väljatöötamise juhtimine (III ja IV kooliastme õpilastele) ning e-kogude, sh ülesannete ja diagnostiliste testide väljatöötamise juhtimine.   

Meie ootused kandidaadile: 

  • erialane kõrgharidus matemaatikas või loodusvaldkonnas;  
  • varasem kogemus e-hindamise ja diagnostiliste vahenditega töötamisel; 
  • iseseisvus ja initsiatiivikus;  
  • oskus planeerida oma tööd ja aega, usaldusväärus 
  • töökogemus vähemalt kolm aastat; 

Innoves on hea töötada, sest peame oluliseks meie töötajate arengut, tervist, perekonda, tunnustamist ning häid töövahendeid ja -keskkonda.
Loe lähemalt! 

Kui Sul on küsimusi, siis nendele vastab Innove uuringute ja
arenduskeskuse juht Aimi Püüa telefonil 735 0620 või aadressil aimi.pyya@innove.ee

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri läbi CV-Online’i või aadressile konkurss@innove.ee hiljemalt 20.01.2020. 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.