Mobile menu

Organisatsioonist

Ootame Sind e-hindamise peaspetsialistiks (eesti keel teise keelena)

e-hindamise peaspetsialistSinu igapäevatöö

Eesti keel teise keelena e-testimine kontseptsiooni väljatöötamise koordineerimine (I, II, III ja IV kooliastmes) ning gümnaasiumi eesti keel teise keelena e-testi väljatöötamine.

Meie ootused kandidaadile

  • Magistrikraad eesti keel võõrkeelena või eesti keele ja kirjanduse õpetajana / keeles.
  • Eestvedaja ja tulemustele orienteeritud loomus.
  • Iseseisvus ja initsiatiivikus.
  • Oskus planeerida oma tööd ja aega, usaldusväärus.
  • Soovitavalt varasem kogemus haridusvaldkonnas.

Innoves on hea töötada, sest peame oluliseks meie töötajate arengut, tervist, perekonda, tunnustamist ning häid töövahendeid ja -keskkonda.  Loe lähemalt! 

Kui Sul on küsimusi, siis nendele vastab Innove uuringute ja arendus-keskuse juht Aimi Püüa telefonil  735 0620 või aadressil aimi.pyya@innove.ee 

Kandideerimiseks  saada oma CV ja motivatsioonikiri läbi CV-Online’i või aadressile konkurss@innove.ee hiljemalt 15.06.2020.

 

 

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.