Mobile menu

Organisatsioonist

Ootame Rajaleidja Tallinna keskusesse sotsiaalpedagoogi

sotsiaalpedagoogi töökuulutusSinu igapäevatöö on:

Lapse ja noore arengu toetamine hariduse omandamisel, sotsiaalsete probleemide märkamisel, toetamisel ning ennetus- ja lahendustegevuste koordineerimisel nii individuaal- kui võrgustikutöös sotsiaalpedagoogiliste vahenditega.

Meie ootused kandidaadile:

  • erialane magistrikraad või võrdsustatud kraad
  • erialane töökogemus vähemalt kolm aastat
  • hea kohanemisvõime ning tuled toime erinevate inimeste ja pingeliste olukordadega
  • oskus nii iseseisvalt oma tööd ja aega planeerida kui ka meeskonna- ja koostööoskus
  • väga hea eesti või vene keele oskus nii kõnes kui ka kirjas

Innoves on hea töötada, sest peame oluliseks meie töötajate arengut, tervist, perekonda, tunnustamist ning häid töövahendeid ja -keskkonda. Loe lähemalt!

Kui Sul on küsimusi, siis nendele vastab keskuse juht Urve Sellenberg telefonil 504 0602 või aadressil urve.sellenberg@innove.ee.

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri läbi CV-Online’i või aadressile personal@rajaleidja.ee hiljemalt 08.12.2019.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.