Mobile menu

Organisatsioonist

Ootame uuringute ja arenduskeskusesse e-hindamise peaspetsialisti

E-hindamise peaspetsialist

Sinu igapäevatöö on:

Sotsiaalvaldkonna e-hindamise kontseptsiooni ja e-testide väljatöötamise juhtimine (I, II ja III kooliastme õpilaste jaoks).

Meie ootused kandidaadile: 

  • Erialane kõrgharidus sotsiaalteadustes.
  • Varasem kogemus e-hindamise ja diagnostiliste vahenditega töötamisel.
  • Hea meeskonnatöö oskus, initsiatiivikus.
  • Hea enesejuhtimise oskus, oskus planeerida oma tööd ja aega ning usaldusväärsus.
  • Varasem töökogemus haridusvaldkonnas on eeliseks.

Innoves on hea töötada, sest peame oluliseks meie töötajate arengut, tervist, perekonda, tunnustamist ning häid töövahendeid ja -keskkonda. Loe lähemalt!

Kui Sul on küsimusi, siis nendele vastab Innove uuringute ja arenduskeskuse juht Aimi Püüa telefonil 735 0620 või aadressil aimi.pyya@innove.ee

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri läbi CV-Online’i või aadressile konkurss@innove.ee hiljemalt 10.02.2020.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.