Mobile menu

Organisatsioonist

Otsime eksamiperioodiks andmesisestajaid

Otsime vene keeles nõustavat eripedagoogiVõtame tööle andmesisestajaid, kelle ülesanne on sisestada Eksamite infosüsteemi (EISi) riigieksamitööde ja rahvusvaheliste eksamitööde üksikküsimuste vastused.

Töö toimub Innove kontoris perioodil mai-juuni 2020, kuid seda võib lisaks tööajale teha ka õhtuti või nädalavahetustel.

Tasu tükihinna alusel.

Ootame andmesisestajalt korrektsust, vastutustundlikkust ning usaldusväärsust. Kasuks tuleb eelnev kogemus andmesisestajana ja/või riigieksamitega kokkupuutumine.

Kui Sul on küsimusi, siis nendele vastab eksamikorralduse valdkonnajuht Polina Popova telefonil 7350561 või aadressil polina.popova@innove.ee.

Kandideerimiseks saada sooviavaldus aadressile sisestaja@innove.ee hiljemalt 25.03.2020.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.