Mobile menu

Organisatsioonist

Ootame Rajaleidja Tartu keskusesse sotsiaalpedagoogi (tähtajaline ametikoht)

sotisaalpedagoogi töökuulutusSinu igapäevatöö on:

Laste ja noorte arengu igakülgne toetamine hariduse omandamisel, sh sotsiaalsete probleemide märkamine, ennetus- ja lahendustegevuste  koordineerimine sotsiaalpedagoogiliste vahenditega nii individuaal- kui võrgustikutöös, sotsiaalpedagoogiline hindamine ja nõustamine. Sihtrühmade nõustamine õpilase toetamisel. Koolivälise nõustamis-meeskonna töös panustamine.

Meie ootused kandidaadile:

  • erialane magistrikraad
  • erialane töökogemus vähemalt kolm aastat;
  • teadmised nõustamispsühholoogiast ning kaasaegsetest nõustamis- ja õpimeetoditest;
  • hea meekonnamängija ja samas ennast juhtiv töötaja (iseseisev töö)
  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui ka kirjas (kasuks tuleb hea vene ja inglise keele oskus)
  • kasuks tuleb autojuhiloa olemasolu ja isikliku auto kasutamise võimalus

Innoves on hea töötada, sest peame oluliseks meie töötajate arengut, tervist, perekonda, tunnustamist ning häid töövahendeid ja -keskkonda. Loe lähemalt!

Kui Sul on küsimusi, siis nendele vastab Innove Rajaleidja Tartu-, Jõgeva- ja Järvamaal piirkonnajuht Ines Kerikmäe telefonil
5885 3774 või aadressil ines.kerikmae@rajaleidja.ee

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri läbi CV-Online’i või aadressile personal@rajaleidja.ee hiljemalt 18.12.2019.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.