Mobile menu

Kutse- ja kõrghariduse areng

päisepilt töökoht

Innove tegeleb tööturu vajadustele vastava kutse- ja kõrghariduse arendamisega Eestis. Arendame praktikasüsteemi ja töökohapõhist õpet, pakume võimalusi täiendavaks keeleõppeks ning edendame kutsehariduse mainet meie ühiskonnas. 

Sealjuures kutsehariduse populariseerimiseks korraldame kutsemeistrivõistlusi ja oskuste festivali Noor Meister, haldame infoportaali kutseharidus.ee ning anname igal aastal välja kutseõppevõimalusi tutvustavat trükist „Abiks otsustajale. Kutseõppevõimalused”.

Praktikasüsteemi arendamine Õpetajakoolituse praktikasüsteemi arendamine Töökohapõhise õppe arendamine
Täiendav keeleõpe Tööandjate teavitus praktikasüsteemist ja õpipoisiõppest Kutsemeistrivõistlused

Tegevused toimuvad Euroopa Sotsiaalfondi projekti PRÕM raames. Kõik projekti dokumendid ja materjalid leiad SIIT. Perioodi 2014-2020 struktuuritoetuste teavitamisnõuetega saab tutvuda SIIN.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.