Mobile menu

Kutse- ja kõrghariduse areng

Kutsemeistrivõistlused

Kutsemeistrivõistlused on parim viis tutvustada ja populariseerida kutseõppealasid ning anda noortele võimalus oma oskuste võrdlemiseks. Võistlusülesannete lahendamisel lähevad arvesse kiirus, täpsus ning omandatud teoreetiliste ja praktiliste teadmiste kasutamine. 

Pealtvaatajatele pakuvad võistlused võimalust tutvuda erinevate ametite ja kutsekoolidega ning näha oma silmaga, kuidas noored meistrid oma tööd teevad. Lisaks on kutsevõistlused kohaks, kus tööandjad saavad tutvuda tulevikutegijatega.

Innove on Eestis noorte meistrite kutsevõistlusi korraldanud juba aastast 2006. Sellel aastal toimuvad võistlused kolmes formaadis. Üheksal kutsealal selgitatakse parim noor meister välja televaatajate silme ees ETV2 saates „Noor meister“. Ligikaudu 15 võistlust toimub oskuste festivalil Noor Meister 2019. Lisaks toimuvad ka üksikvõistlused. Tänavuse võistluskalendri leiad SIIT!

Eesti-siseste kutsevõistluste võitjad saavad võimaluse osaleda rahvusvahelistel võistlustel EuroSkills ja WorldSkills. Rahvusvahelisteks võistlusteks valmistab noori ette Innove – oleme neid võistlusi korraldavate organisatsioonide ametlik esindaja Eestis.

Kutsemeistrivõistluste koondjuhendi leiad SIIT.

Innove korraldab kutsemeistrivõistlusi Euroopa Sotsiaalfondi, Eesti riigi ja sponsoreerivate ettevõtete-organisatsioonide toel.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.