Mobile menu

Kutse- ja kõrghariduse areng

Oskuste festival Noor Meister

Arvestades rahvatervise riske ning Vabariigi Valitsuse suuniseid ürituste korraldamisel jääb kutsemeistrivõistlused „Noor Meister 2020“ 29.–30. aprillil traditsioonilise festivalina sel kevadel ära! Samuti jäävad ära ka märtsis ja aprillis toimuma pidanud üksikvõistlused.


 

Oskuste festival Noor Meister 2020 toimub 29.– 30. aprillil Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses. Üritus keskendub noortele ning nende oskustele ja hobidele, millest tulevikus võib saada elukutse või hüppelaud iseseisvasse ellu.

Täpsemat infot festivali kohta saad Noore Meistri kodulehelt.

Kutsume ka üldhariduskoolide noori ja õpetajaid saama osa kahepäevasest festivalist, mis on täis võimalusi täiendada enda teadmisi, panna käed külge töötubades, tutvuda kutsekoolidega ning vaadata ringi võimaluste maailmas, mida pakuvad juba omandatud oskused. Saab karjäärinõu, meelelahutust pakub lavaprogramm, võistlevad õpilasfirmad ja palju muud põnevat.

Aita väärtustada oskusi ja meisterlikkust! Ootame ettevõtteid toetama festivali, kutsemeistrivõistlusi ja panustama kutsehariduse arengusse. Sponsorpaketi leiad SIIT.

Kõik küsimused, mis puudutavad oskuste festivali Noor Meister, palume saata aadressile noor.meister@innove.ee. Projektijuht on Marko Madismäe marko.madismae@innove.ee, 7350649.

Festivali ajaloost

Noore Meistri nime all toimuvad kutsemeistrivõistlused alates 2009. aastast, kuid toona leidsid võistlused aset infomessil Teeviit. Alates 2013. aastast toimub Noor Meister eraldiseisva festivalina, kus lisaks kutsevõistlusele tutvustavad Eesti kutseõppeasutused õppimisvõimalusi, noored saavad töötubades katsetada kutseerialade töövõtteid jpm.

Festivalil läbi viidavate kutsemeistrivõistluste arv ja koolide huvi, aga ka külastajate hulk on igal aastal tõusnud ning festivalist Noorest Meistri festivalist on saanud kutsehariduse iga-aastane suursündmus!

Varasematel aastatel Noore Meistri festivalil toimunud võistluste materjalid ja tulemused leiad SIIT.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.