Mobile menu

Kutse- ja kõrghariduse areng

Oskuste festival Noor Meister

Info Noor Meister 2020 kohta varsti tulekul!
Oskuste festival Noor Meister 2019 leidis aset 3.–4. mail Tallinnas. Üritus keskendub noortele ning nende oskustele ja hobidele, millest tulevikus võib saada elukutse või hüppelaud iseseisvasse ellu. Noor Meister 2019 logo

Täpsemat infot festivali kohta saad Noore Meistri kodulehelt.

Kutsume ka üldhariduskoolide noori ja õpetajaid saama osa kahepäevasest festivalist, mis on täis võimalusi täiendada enda teadmisi, panna käed külge töötubades, tutvuda kutsekoolidega ning vaadata ringi võimaluste maailmas, mida pakuvad juba omandatud oskused. Saab karjäärinõu, meelelahutust pakub lavaprogramm, võistlevad õpilasfirmad ja palju muud põnevat. Rohkem infot peatselt!

Kõik küsimused, mis puudutavad oskuste festivali Noor Meister, palume saata aadressile noor.meister@innove.ee.

Festivali ajaloost

Noore Meistri nime all toimuvad kutsemeistrivõistlused alates 2009. aastast, kuid toona leidsid võistlused aset infomessil Teeviit. Alates 2013. aastast toimub Noor Meister eraldiseisva festivalina, kus lisaks kutsevõistlusele tutvustavad Eesti kutseõppeasutused õppimisvõimalusi, noored saavad töötubades katsetada kutseerialade töövõtteid jpm.

Festivalil läbi viidavate kutsemeistrivõistluste arv ja koolide huvi, aga ka külastajate hulk on igal aastal tõusnud ning festivalist Noorest Meistri festivalist on saanud kutsehariduse iga-aastane suursündmus!

Varasematel aastatel Noore Meistri festivalil toimunud võistluste materjalid ja tulemused leiad SIIT.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.