Mobile menu

Rahvusvaheline koostöö

PISA 2015 tulemused näitavad, et Eesti haridussüsteem on maailma parimate seas. Eestil on ainulaadne üleminekuriikide 25-aastane kogemus üld- ja kutsehariduse reformimisel ning nõustamisteenuste pakkumisel.

Rahvusvahelise koostöö raames

  • tutvustame Eesti hariduskogemust üld- ja kutsehariduses väliskülalistele, andes ülevaate Eesti haridussüsteemi erinevatest valdkondadest, eduteguritest, saavutustest ja tulevikuplaanidest. Soovi korral korraldame ka õppevisiite koolidesse ja ettevõtetesse;
  • vahetame teadmisi ja kogemusi välisriikidega, et
    • abistada siirde- ja arenguriike haridussüsteemide ülesehitamisel kaasates Eesti edukaid hariduspraktikaid ja spetsialiste;
    • kaardistada ja õppida teiste riikide edukogemustest, kaasates rahvusvahelist know-how`d ja seeläbi omandades uudseid ideid, et rikastada Eesti hariduse arengut kaasaegsete teadmiste ja innovaatiliste lahendustega;
  • algatame ja viime ellu rahvusvahelisi haridusprojekte koostöös välispartneritega üle maailma, osaledes ka partnerina erinevates koostöövõrgustikes.

Rahvusvahelised projektid on suunatud hariduse asjatundjatele ja huvilistele erinevatest maailma riikidest.

Meie peamised koostööpartnerid Eestis on: Haridus- ja Teadusministeerium, Välisministeerium, Eesti Idapartnerluse Keskus, tööandjate ja ettevõtjate keskorganisatsioonid, Sotsiaalministeerium, SA Kutsekoda, haridusasutused, teenusepakkujad ning huvigrupid karjääri- ja õppenõustamisteenuste alal ning ELi liikuvuse võrgustiku esindajad.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.