Mobile menu

Rahvusvaheline koostöö

Rahvusvahelise õpilaste õpitulemuslikkuse uuringu PISA 2018 tulemused näitavad, et Eesti haridussüsteem on maailma parimate seas. Meil on üleminekuriikide seas ainulaadne ligi kolme aastakümne pikkune hariduse reformimise kogemus. Eesti on täna maailmas tuntud oma digitaalse võimekuse poolest kõigis eluvaldkondades – ka hariduses. See kõik on loonud kasvava huvi meie hariduse ja Eesti kui väärtusliku koostööpartneri vastu.

Innove vahetab välisriikidega  haridusalaseid teadmisi ja kogemusi, et:

  • abistada siirde- ja arenguriike nende haridussüsteemide ülesehitamisel, jagades Eesti edukaid praktikaid;
  • omandada uudseid ideid Eesti hariduse arendamiseks ja rikastamiseks kaasaegsete teadmiste ja innovaatiliste lahendustega.

Me tutvustame väliskülalistele Eesti hariduskogemust üld- ja kutsehariduses, meie haridussüsteemi valdkondi, edutegureid, saavutusi ja tulevikuplaane. Korraldame ka õppevisiite koolidesse ja ettevõtetesse. Infot Innove poolt külastajatele pakutavate koolituste kohta leiad SIIT.

Me algatame ja viime ellu rahvusvahelisi haridusprojekte koostöös välispartneritega üle maailma. Ülevaate käimasolevatest koostööprojektidest leiad SIIT. Ülevaate praeguseks lõppenud koostööst leiad SIIT. Osaleme partnerina ka haridusvaldkonnas olulistes rahvusvahelistes koostöövõrgustikes CIDREE ja UNESCO UNEVOC.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.