Mobile menu

Rahvusvaheline koostöö

ASTEL – digitaalsed ja personaalsed lahendused kutsehariduses

ASTELErasmus+ projekt „ASTEL – digitaalsed ja personaalsed lahendused kutsehariduses“, või lühidalt – ASTEL, on 5 riigi (Soome, Eesti, Holland, Portugal ja Belgia) koostööprojekt.

ASTEL projekti eesmärgiks on vahetada partnerriikidega parimaid praktikaid ja teadmisi kutsehariduse vallas. Selleks korraldatakse kõigis partnerriikides kohtumisi, seminare ja koolitusi.

Projektis keskendutakse peamiselt kolmele valdkonnale:

  • Digitaliseerimine ja hariduses kasutatavad infosüsteemid.
  • Paindlik ja personaalne (individuaalne) õpikäsitus, õpetajate uued rollid ja erinevad tugiteenused, seejuures kooli sisseastumise protseduur.
  • Innovatiivsed õpikeskkonnad ja töökohapõhine õpe.

Projekti planeeritud tegevused ja oodatavad tulemused on järgmised:

Viie kohtumise/õppekülastuse organiseerimine kõigis viies partnerriigis (Eestis, Hollandis, Portugalis, Belgias ja Soomes) ja kolme koolituse korraldamine kolmes partnerriigis (Hollandis, Soomes ja Belgias).

Innove roll projektis on jagada parimaid praktikaid Eesti haridussüsteemi digitaliseerimisest, digitaalsete vahendite kasutamisest õpetamisel ja karjääri kujundamise pädevuste mudelist.

Projekti periood: 01.09.2018–28.02.2020.

Projekti partnerid: Soomest (Omnia, nn vaikiv partner ka EDUFI), Eestist (Innove, nn vaikiv partneritena ka Haridus- ja Teadusministeerium, HITSA, Tallinna Polütehnikum, Robotex International), Belgiast (Emmaüsinstituut@2), Hollandist (ROC A12) ja Portugalist (Aula de Comércio – Estudos Técnicos e Profissionais, Lda).

Loe rohkem projekti kohta SIIT

Projekti rahastab Erasmus+

Erasmus+ logo

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.