Mobile menu

Rahvusvaheline koostöö

Eesti hariduse parimate praktikate tutvustamine

OECD rahvusvaheline õpilaste õpitulemuslikkuse hindamise uuringu PISA 2015 tulemused näitavad, et Eesti haridussüsteem on maailma parimate seas. Eesti õpilased on Euroopas esimesel kohal ning maailmas Singapuri ja Jaapani järel kolmandal kohal. Tänu sellele on järjest kasvanud rahvusvaheliste delegatsioonide arv, kes soovivad Eesti haridusvaldkonnaga tutvuda.

Me saame jagada oma kasulikke teadmisi, et inspireerida ja toetada teisi riike nende hariduse arendamisel. Selleks oleme loonud projekti „Eesti hariduse parimate praktikate tutvustamine arenguriikidele“, millega pakume arengumaade haridusvaldkonnas töötavatele spetsialistidele ja ametnikele võimalust õppida Eesti haridusvaldkonna parimatest praktikatest.

Projekti periood: 15.09.2018-14.09.2020

Projekti rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.