Mobile menu

Rahvusvaheline koostöö

Eesti haridussüsteemi tutvustavad koolitused külastajatele

Eesti on hariduse valdkonnas tuntud ja tunnustatud riik – 2018. aasta PISA uuringu andmetel on meie haridus Euroopas kõigis kolmes valdkonnas esikohal. Seetõttu on üha enam rahvusvahelisi külastajaid huvitatud Eesti haridussüsteemi ja selle edu tagamaadega tutvumisest.

Innove korraldab huvilistele tutvustavaid loenguid ja õppereise, mille käigus iseloomustame Eesti haridussüsteemi, tutvustame nii selle alustalasid kui ka hiljutisi reforme ning selgitame, millised asjaolud mängivad rolli Eesti õpilaste väga heade PISA testitulemuste saavutamise juures.

Loengute ja õppereiside eesmärk on jagada inspiratsiooni ja kasulikke teadmisi, mis aitaksid kaasa hariduse edendamisele teistes riikides. Sihtrühmaks on kõik, keda Eesti haridussüsteem huvitab – poliitikud, ettevõtted, ametnikud, direktorid, õpetajad, insvestorid, ajakirjanikud jt.

Oleme ettevalmistanud järgmised õppemoodulid (klikkides moodulil, avaneb täpsem info inglise keeles):

ÜLEVAADE MOODULITEST

ÜLDHARIDUS
Pilguheit Eesti
haridussüsteemi struktuurile.
PISA
Eesti õpilaste suurepäraste
tulemuste võtmetegurid
E-HARIDUS
Eesti kogemus
IKT õppimisel ja õpetamisel, e-teenused
E-HINDAMINE
Õppijasõbralik ja usaldusväärne
lähenemine teadmiste kontrollimisele
KUTSEHARIDUS
Kutsehariduse reformimine Eestis
HARIDUSASUTUSTE JA
ETTEVÕTETE KÜLASTAMINE

Juhendatud õppereisid
ÕPETAJAKOOLITUS
Kompetentsipõhine õpetajate ja koolijuhtide väljaõppe süsteem
MITMEKEELNE ÕPE
Keelekümblus – aine ja võõrkeele
omandamine üheaegselt
HARIDUSLIKUD ERIVAJADUSED (HEV)
Erivajadusega õpilaste
toetamine haridussüsteemis

Lisaks neile ülevaatlikele kursustele pakume ka võimalust tellida kohandatud sisuga koolitus, et tutvuda huvi pakkuva teemaga süvitsi vastava valdkonna spetsialistide vahendusel.

Pakume ka veebipõhiseid kohtumisi ekspertidega. Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust!

1,5-tunnise Innoves toimuva presentatsiooni hind grupile on 350 eurot (koos käibemaksuga 20%). Veebipõhise kohtumise ja pikema kui 1,5 h presentatsiooni puhul teeme eraldi hinnapakkumise. Lisatasu eest võime organiseerida teiste asutuste ja koolide külastusi.

Rohkem infot: Anna Silem, rahvusvahelise koostöö keskuse peaspetsialist / tel 735 0656 / e-mail anna.silem@innove.ee.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.