Mobile menu

Rahvusvaheline koostöö

Eesti kogemuse jagamine Ukraina kutsehariduse reformide toetuseks

Eesti delegatsioon Ukrainas.

Eesti delegatsioon Ukrainas.

Toetame Eesti kogemuse ja nõuga Ukraina riiki sealsete kutsehariduse reformide elluviimisel. Koostöös Ukraina partneritega:

  • koostame Ukraina pilootkoolidele arengukavad;
  • viimeUkraina pilootkoolides läbi koolitused ja stažeerimise juhtkondadele;
  • viime läbi õpetajate stažeerimise ka Eesti partnerkoolides;
  • viime Ukraina pilootkoolides läbi kaheksa meistriklassi, milles tutvustame kaasaegse õppemetoodika rakendamist;
  • toetame 6-8 väljundipõhise õppekava koostamist, kaasates töösse ka valitud sektorite tööandjad.

Projekt jätkab aastatel 2016–2018 ellu viidud projekti „Eesti kogemuse jagamine Ukraina kutsehariduse reformide toetuseks Volõõnia oblastis“ eesmärkide saavutamist. Möödunud projekti käigus Volõõnia oblastis pilotiseeritud kutseharidusreformi mudelit tutvustatakse nüüd ka Khmelnytsky ja Rivne oblastites.

Projekti periood: 1.09.2018–28.02.2020

Projekti partnerid: Volõõnia oblastivalitsus, seitse Eesti ja kaheksa Ukraina kutseõppeasutust, mõlema riigi haridusministeeriumid. Eestist osalevad projektis Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool, Tallinna Teeninduskool, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool, Valgamaa Kutseõppekeskus, Ida-Viru Kutsehariduskeskus, Tallinna Ehituskool ning Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool.

Projekti rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.