Mobile menu

Rahvusvaheline koostöö

Eesti kogemuse jagamine Ukraina kutsehariduse reformide toetuseks

Eesti delegatsioon Ukrainas.

Eesti delegatsioon Ukrainas.

Projekt jätkab aastatel 2016–2018 ellu viidud projekti „Eesti kogemuse jagamine Ukraina kutsehariduse reformide toetuseks Volõõnia oblastis“ eesmärkide saavutamist.

Projekti eesmärgiks on toetada kutsehariduse reformide elluviimist Ukrainas jätkates  koostööd Volõõnia oblastivalitsuse ja kutseõppeasutustega. Volõõnias saavutatut ja rakendatud kutseharidusreformi mudelit tutvustatakse Hmelnitsky ja Rivne oblastites.

Projekti planeeritud tegevused:

  • Ukraina-Eesti kutsekoolide koostöös pilootkoolide arengukavade uuendamine,
  • pilootkoolide kutseõpetajate ja koolijuhtide kolme koolitusseminari läbi viimine,
  • kahe seminari läbi viimine Hmelnitsky ja Rivne oblastites kutseharidusreformi mudeli tutvustamiseks
  • Ukraina oblastijuhtide, kutseõpetajate ja koolijuhtkondade praktika Eesti partnerkoolides;
  • Ukraina pilootkoolides kaheksa meistriklassi korraldamine kaasaegse õppemetoodika tutvustamiseks,
  • Pilootkoolide toetamine õppekavade/moodulite uuendamisel.

Innove roll projektis on jagada parimaid praktikaid Eesti kutseharidusest, läbi viia kavandatud koolitused ja seminarid ning korraldada projekti partnerite, sealhulgas 15 kutseõppeasutuse tulemuslik koostöö.

Projekti periood: 1.09.2018–28.02.2020

Projekti partnerid: Volõõnia oblastivalitsus, seitse Eesti ja kaheksa Ukraina kutseõppeasutust, mõlema riigi haridusministeeriumid. Eestist osalevad projektis Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool, Tallinna Teeninduskool, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool, Valgamaa Kutseõppekeskus, Ida-Viru Kutsehariduskeskus, Tallinna Ehituskool ning Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool.

Projekti rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest. 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.