Mobile menu

Rahvusvaheline koostöö

Eesti kogemuse jagamine Ukraina mitmekeelse õppe toetuseks

Toetame Eesti kogemuse ja nõuga Ukraina riiki mitmekeelse õppe rakendamisel. Projekti üldeesmärk on toetada partnerriigi koolide ning Haridus- ja Teadusministeeriumi (HTMi) meeskondasid mitmekeelse hariduse alaste õppe- ja metoodiliste materjalide (õppekavade, -plaanide, soovituste jne) koostamisel. Nende materjalide valmimine on projekti tähtsaimaks tulemuseks.

Koostöös Ukraina Haridus- ja Teadusministeeriumiga:

  • viime läbi ühistegevusi nii Ukrainas (kaks seminari Kiievis umbes 80 inimesele);
  • korraldame Ukraina koolide ja Haridus- ja Teadusministeeriumi meeskonnaliikmete õppereisi Eestisse eesmärgiga tutvustada Eesti hariduse korraldust, eelkõige õpetajate koolitamise ja nõustamisega seonduvat teise keele õpetamise ja LAK-õppe metoodika eripärade osas.

Esimese Kiievis toimunud seminari (12.–14.02.2019) kokkuvõte leiab SIIT. Ukraina koolide ja Haridus- ja Teadusministeeriumi meeskonnaliikmete õppereisi Eestisse leiab aset 11.–15. märtsil 2019.

Projekti periood: 01.10.2018 – 01.06.2019

Projekti partnerid: Ukraina Haridus- ja Teadusministeerium. Eestist on projekti tegevustesse kaasatud Tallinna Kunstigümnaasium, Peetri Lasteaed-Põhikool, Tallinna Pae Gümnaasium, Integratsiooni Sihtasutus.

Projekti rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.