Mobile menu

Rahvusvaheline koostöö

Eesti kutsehariduse tutvustamine Malta koolijuhtidele

Malta haridusministeerium on otsustanud alustada 2019. aasta sügisest üldhariduskoolides kutseõppega. Praegu on Maltal kaks kutseõppeasutust, kust paljud elutähtsaid valdkonnad puuduvad. Üldhariduskoolides on aga suur väljalangevus. Erasmus+ KA2 projekt „My Journey – My Mobility“ annab Malta koolijuhtidele võimaluse tutvuda kutseõppega aastatepikkuse kogemusega kutseõppeasutustes Eestis, Saksamaal ja Belgias.

Projekti käigus toimuvatel õppevisiitidel osaleb kokku 344 inimest kõigist partnerriikidest. Eestist osaleb õppereisidel 20 kutsekoolide esindajat. Eestisse toimub aga kuus õppevisiiti, kokku võtame vastu kuni 120 osalejat.

Projekti prioriteedid:

  • parimate praktikate vahendamine;
  • oskuste ja pädevuste omandamise propageerimine;
  • koolide toetamine koolist väljalangemisega seotud probleemide lahendamisel.

Projekti periood: 1. septembrist 2018 kuni 31. augustini 2021

Projekti partnerid: Juhtpartner Malta haridusinstituut, partnerid Belgia, Saksamaa ja Eesti.

Vaata ülevaadet Tallinna Teeninduskooli esindajate õppereisist Saksamaale 2019. aasta märtsis.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.