Mobile menu

Rahvusvaheline koostöö

Kutseõppe parimate praktikate vahendamine

Erasmus+ projekt „Minu teekond – minu mobiilsus“ on nelja riigi Malta, Eesti, Saksamaa ja Belgia koostööprojekt.

Projekti eesmärgiks on osalevate riikide kutseõppe parimate praktikate vahendamine. Projekti käigus toimuvatel õppevisiitidel osaleb kokku üle 300 kutseõpetaja ja koolijuhi projekti partnerriikidest. Peamiseks sihtrühmaks on Malta koolijuhid, kes uuenduste läbiviimiseks tutvuvad aastatepikkuse kogemusega kutseõppeasutustega Eestis, Saksamaal ja Belgias.

Projekti prioriteedid:

  • Partnerriikide kutseõppega tutvumine,
  • kutseoskuste omandamise propageerimine,
  • koolide toetamine väljalangemisega seotud probleemide lahendamisel.

Projekti planeeritud tegevused

Seitsmeteistkümne õppekülastuse/koolituse organiseerimine partnerriikide gruppidele Eestis, Maltal, Saksamaal  ja Belgias. Projekti juhtgrupi tegevused partnerriikides. 

Innove roll projektis on koostöös kutseõppeasutustega jagada parimaid praktikaid Eesti kutseharidusest, korraldada Eesti kutseõpetajate osalemine projektis. Eestis viiakse projekti perioodil läbi kuus õppevisiiti, kokku 120 osalejat.

Projekti periood: 1.09.2018 – 31.08.2021

Projekti partnerid: Malta (Haridusinstituut), Belgia (EL projektide koordineerimiskeskus), Saksamaa (BBS Cuxhaven) ja Eesti (Innove).

Projekti rahastab Erasmus+

Vaata ülevaadet Tallinna Teeninduskooli esindajate õppereisist Saksamaale 2019. aasta märtsis.

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.