Mobile menu

Rahvusvaheline koostöö

Kaasav haridus erivajadustega lastele Valgevenes

Valgevenes elab üsna palju erivajadustega inimesi – 5.7% riigi rahvastikust. Nende seas on ligi 30 000 puudega last, kellele lisanduvad veel ligi 150 000 haridusliku erivajadusega last. Selle projekti üldeesmärk on tagada kõigile puudega või haridusliku erivajadusega lastele Valgevenes kvaliteetne haridus, mis vastab kaasava hariduse rahvusvaheliselt tunnustatud põhimõtetele.
UNICEF Belarus

Täpsemad eesmärgid:

  • Tõsta riiklikku suutlikkust kaasava hariduse valdkonna poliitika väljatöötamisel ja rakendamisel.
  • Vaadata läbi ja ajakohastada põhilised olemasolevad õppekavad kaasava hariduse põhimõtetest lähtuvalt.
  • Tugevdada õpetajaks õppivate tudengite suutlikkust kaasava metoodika kasutamisel.
  • Luua riigis haridustugiteenuste võrgustiku mudel (võttes arvesse Eesti parimaid praktikaid kogemusi Rajaleidja võrgustiku loomisel ja rakendamisel).

Projekt periood: 2018 – 2020.

Projekti viib ellu UNICEF Valgevene koostöös Innove, Valgevene Haridusministeeriumi ja Valgevene Riikliku Pedagoogikaülikooliga. Projekti rahastavad UNICEF Valgevene ja Eesti Välisministeerium.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.