Mobile menu

Rahvusvaheline koostöö

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Ukrainas

eesti arengukoostööInnove rakendab Välisministeeriumi arengukoostöö projekti „Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Uue Ukraina Kooli kontseptsiooni raames“.

Projekti periood: Projekt kestab kuni mai 2018.

Projekti eesmärk: Projekti eesmärgiks on jagada Eesti kogemust võrdsete võimaluste tagamisel erivajadusega õppijatele, haridusliku erivajadusega õppija toetamiseks suunatud õppekorraldust ja häid praktikaid kaasava hariduse kontekstis. Projekt on suunatud Uue Ukraina Kooli kontseptsioonis sisalduva kaasava hariduse eestvedajate nõustamiseks.

Projekti otsesteks eesmärkideks on anda partneritele ülevaade, kuidas rakendatakse erinevaid tugisüsteeme Eestis ja mis on erinevate asutuste roll koolide, lapsevanemate ning õppijate toetamisel. Selleks kaasatakse spetsialiste Eesti koolidest ja Põhja-Eesti Rajaleidja Keskus.

Projekti partner: Petro Poroshenko heategevusfond

Lisainfo:
Aili Kõiv (aili.koiv@innove.ee)

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.