Mobile menu

Rahvusvaheline koostöö

Karjääri- ja õppenõustamisteenuste rahvusvahelised projektid

Academia on õppenõustamis- ja karjääriteenuste osutajate rahvusvaheline vahetus. Valdkonna spetsialistid saavad ühe nädala jooksul tutvuda mõne Euroopa riigi hariduse ja tööhõive süsteemide ning nende raames osutatavate õppenõustamis- ja karjääriteenuste korraldusega. Õppelähetuste rahastamine toimub Leonardo da Vinci programmi (Erasmus+ programm) raames.

Euroguidance on Erasmus+ programmi raames tegutsev koostöövõrgustik, kuhu kuulub 68 keskust 34st Euroopa riigist. Võrgustiku missioon on Euroopa dimensiooni edendamine riiklikes nõustamissüsteemides läbi elukestva õppe.

ELGPN on karjääriteenuste poliitikavõrgustik. See on loodud selleks, et abistada Euroopa Liidu liikmesriike ja Euroopa Komisjoni karjääriteenuste alase koostöö arendamisel hariduse ja tööhõive valdkonnas.

NICE on üleeuroopaline karjääriteenuste innovatsiooni võrgustik. See on loodud selleks, et toetada elukestva õppe arendamist, soodustades oskusteabe vahetust valdkonna kompetentsikeskuste vahel.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.