Mobile menu

Rahvusvaheline koostöö

Toimunud külastused

Siit leiad infot, millised välisdelegatsioonid meid viimasel ajal külastanud on. 

Külalised Brasiiliast

Külalised Brasiiliast

15. oktoobril käisid meil külas Brasiilia hariduseeksperdid, kes reisivad mööda Euroopat kogumaks häid ideid ja praktikaid haridusvaldkonnast. Eesti valisid nad oma esimeseks sihtkohaks meie heade PISA tulemuste tõttu. Külaskäigu jooksul on neil plaanis külastada peale Innove veel Kutsekoda, Tallinna Haridusametit, Tallinna Ülikooli, 32. Keskkooli ja Tallinna Teeninduskooli.

Külalised Okeaani saartelt

Külalised Okeaani saartelt

10. oktoobril külastasid Innovet Okeaani saarte ajakirjanikud, kellega meie õppekava- ja metoodikaagentuuri nõunik Kaie Piiskop vestles hariduse teemadel.

Külalised Gruusiast

10. oktoobril käisid Innoves külalised Gruusiast, Batumi Mereakadeemiast, kes on olnud Innove pikaajalised projektipartnerid. Kahe riigi vahel on käinud tihe koostöö juba üle kümne aasta. Antud kool on Eestis külastamas oma praeguseid ja endisi partnereid ning arutamas uusi koostöövõimalusi. Innoves võtsid külalisi vastu juhatuse liige Katri Targama, õppekava- ja metoodikaagentuuri nõunik Kaie Piiskop ja rahvusvahelise koostöö keskuse peaspetsialist Aili Kõiv.

Külalised Lõuna-Koreast

Külalised Koerast

8. oktoobril käisid Innoves külalised Lõuna-Koreast. Nendega kohtus meie analüütik Einar Rull, kes rääkis teemal „Digitaalne fookus hariduses“.

IT-õpetajad Hollandist

Külalised Hollandist

Oktoobri alguses külastasid Eestit IT-õpetajad Hollandist, kes soovisid rohkem teada saada haridusest Eestis ja näha, kuidas kasutatakse digitaalseid vahendeid õppetöös. Delegatsioon veetis terve päeva Innoves, kohtudes ekspertidega (Helna Karu-Baher, Anna Golubeva, Kaie Piiskop ja Einar Rull). Lisaks käisid nad 21. koolis ja Tallinna Polütehnikumis.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.