Mobile menu

Rajaleidja võrgustik

Innove Rajaleidja on üle-eestiline võrgustik, mis pakub tasuta õppenõustamisteenuseid ning annab koolivälise nõustamismeeskonnana hariduslikke soovitusi haridusasutustele ja lapsevanematele.

„Rajaleidja töötaja oli väga tore ja temaga oli hea suhelda, ta aitas palju.“
– kliendi tagasiside

Meie Rajaleidja keskustes töötavad logopeedid, psühholoogid, sotsiaalpedagoogid ja eripedagoogid. Rajaleidjalt saavad tuge täiskasvanud, kes kasvatavad lapsi ning noori vanuses 1,5–18 aastat. Meie teenused on mõeldud:

  • lapsevanematele, kellel on mure lapse arengu ja oskuste pärast;
  • õpetajatele, kes vajavad nõu lapse haridusteel toetamiseks;
  • koolide ja lasteaedade tugispetsialistidele;
  • kohalike omavalitsuste töötajatele.

Innove Rajaleidja poolt välja antud kasulikud trükised leiad siit.

Rajaleidja keskuste tegevust korraldab Innove. Meie peamajas Tallinnas tegutseb õppenõustamisteenuste keskus, kus tegeletakse valdkonna arendustegevustega. Rajaleidja tegevusi toetab õppe- ja karjäärinõustamise programm, mille eesmärk on tagada lastele ja noortele haridustugiteenused arendavaks võimetekohaseks õppimiseks.

Tagasiside RL teenustele

Kuni 31. detsembrini 2018 pakkus Rajaleidja võrgustik 7–26aastastele noortele karjäärinõustamist ja karjääriinfo teenuseid. 1. jaanuarist 2019 liikusid karjääriteenused Eesti Töötukassasse, et teenuse arendus ja osutamine riigi seisukohast optimeerida. Rohkem infot karjääriteenuste kohta leiad Eesti Töötukassa veebilehelt, kus saab ka oma nõustamissoovist teada anda.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.