Mobile menu

Rajaleidja

Rajaleidja on üle-eestiline võrgustik, mis pakub tasuta karjääri- ja õppenõustamisteenuseid kuni 26-aastastele lastele ja noortele ning tuge lapsevanematele, õpetajatele ja teistele haridusvaldkonna töötajatele.

„Rajaleidja töötaja oli väga tore ja temaga oli hea suhelda, ta aitas palju.“
– kliendi tagasiside

Rajaleidja keskustes töötavad karjäärinõustajad ja karjääriinfospetsialistid, logopeedid, psühholoogid, sotsiaalpedagoogid ja eripedagoogid. Karjääriteenused on mõeldud 7–26aastastele noortele, lapsevanematele, koolidele ja teistele noortega tegelevatele asutustele. Õppenõustamisteenused on mõeldud lapsevanematele, õpetajatele ja teistele haridustöötajatele, kes kasvatavad lapsi ning noori vanuses 1,5–18 aastat.

Rajaleidja keskuste tegevust korraldab Innove. Meie peamajas Tallinnas tegutsevad karjääri- ja õppenõustamisteenuste keskused, kus tegeletakse valdkonna arendustegevustega.

Rajaleidja tegevusi toetab õppe- ja karjäärinõustamise programm, mille eesmärk on tagada lastele ja noortele haridustugiteenused arendavaks võimetekohaseks õppimiseks ja karjäärivalikute tegemiseks.

 

 

 

 

 

 

 

Loe Rajaleidja lugusid – tagasisidet Rajaleidja võrgustiku töö kohta!

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.