Mobile menu

Rajaleidja

Rajaleidja võrgustik

Üle-eestiline Rajaleidja võrgustik pakub tasuta karjääri- ja õppenõustamisteenuseid kuni 26-aastastele noortele ja tuge lapsevanematele, õpetajatele ja teistele haridustöötajatele.

Rajaleidja keskustes töötavad karjäärinõustajad, karjääriinfospetsialistid, logopeedid, psühholoogid, sotsiaalpedagoogid ja eripedagoogid.

Rajaleidja karjääriteenused on mõeldud 7–26aastastele noortele, lapsevanematele, koolidele ja teistele noortega tegelevatele asutustele. Õppenõustamisteenused on mõeldud lapsevanemale, õpetajatele ja teistele haridustöötajatele, kes kasvatavad lapsi ning noori vanuses 1,5-18a.

Rajaleidja keskuste tegevust korraldab SA Innove. Innove peamajas Tallinnas tegutsevad karjääri- ja õppenõustamisteenuste keskused, kus tegeletakse valdkonna arendustegevustega.

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.