Mobile menu

Rajaleidja meedias

Pere ja Kodu (veebruarikuu 2018)
Läbi raskuste (kirja)tähtede poole
Logopeedia peaspetsialistid jagavad nõuandeid, kuidas märgata kooliealiste laste puhul lugemis- ja kirjutamisraskusi ning nende avaldumisel teha.

Koolilõpukogumik (2018. a kevad)
Unistuste töökohalgi võib ette tulla rutiini
Pärnumaa Rajaleidja keskuse spetsialistid jagavad nõuandeid, kuidas endas arendada tööpakkumistes seatud ootustele vastavaid oskusi ning omadusi.

Pere ja Kodu (maikuu 2018)
Kukupaid ja kraaged?
Tartumaa Rajaleidja keskuse eripedagoog Ülle Veede räägib sellest, kuidas tüdrukute ja poiste kasvatamise kohta levivad väärarusaamad ning tegelikult vajavad lapsed olenemata oma soost ühtmoodi võimalusi, hoolt ja suunamist, et kasvada terveteks iseseisvateks noorteks inimesteks.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.