Mobile menu

Events

Ehituspuuseppade kutsemeistrivõistlus/jääb ära

Tallinn

Ehituspuusepa kutsemeistrivõistlus
29.04.2020-30.04.2020
Tallinn
Arvestades rahvatervise riske ning Vabariigi Valitsuse suuniseid ürituste korraldamisel, oleme otsustanud kutsemeistri­võistlused „Noor Meister 2020“ 29.–30. aprillil traditsioonilise festivalina sel kevadel ära jätta.

Parim ehituspuusepp 2020 meeskondlik kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes ehitus​​puusepa või ehitusvaldkonna õppekavadel. Võistelda saavad noored, kes on kantud 2019/2020 õppeaastal kutseõppeasutuse õpilaste nimekirja ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaasta 1994 või hilisem).

Registreerimise jm korralduslik info:
  • Võistlejate nimelise registreerimise tähtaeg on 13.märts. Palun täita registreerimisandmed SIIN.​

    ​​​

Võistlusmater​​jalid:
 
Võistlusele registreerunud koolid:
  • ​Pärnumaa Kutsehariduskeskus (1)
  • Tallinna Ehituskool (1)
  • Rakvere Ametikool (1)
  • Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus (1)
  • Kuressaare Ametikool (1)
 

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.