Mobile menu

Events

Ehituspuuseppade kutsemeistrivõistlus

Tallinn

Parim Ehituspuusepp 2020 kutsevõistlus toimub 29.–30. aprillil 2020 oskuste festival „Noor meister 2020" raames Tallinnas. Toimub meeskondlik võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda kuni üks 2-liikmeline võistkond.

Ehituspuusepa kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes ehituspuusepa või ehitusvaldkonna erialadel. Võistelda saavad noored, kes on 2019/2020​ õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat.​

Nimeline registreerimine asub SIIN.​

 
Täpsem info tulekul!

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.