Mobile menu

Events

Keevitajate kutsemeistrivõistlus

Tallinn

​Parim Keevitaja 2020 kutsemeistrivõistlus toimub 29. aprillil oskuste festivali „Noor meister 2020“ raames Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis. Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda kuni kaks õpilast.

Keevitaja kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes bmehaanika ja metallitöötluse valdkonna erialal. Võistelda saavad noored, kes on 2019/2020 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat.

 
 
Nimeline registreerimine asub SIIN.​
 
Täpsem info tulekul!​

 

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.