Mobile menu

Events

Veevärgi tehnikute kutsemeistrivõistlus

Tallinn

Parim veevärgi tehnik 2020 kutsemeistrivõistlus toimub 29.–30. aprillil oskuste festival „Noor meister 2020“ raames Tallinnas. Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist on oodatud võistlema kuni kaks õpilast.

Veevärgi tehniku kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes keskkonnatehnika lukksepa või hoone tehnosüsteemide ehitaja erialal. Võistelda saavad noored, kes on 2019/2020 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat.

Nimeline registreerimine toimub SIIN​!​

 
Täpsem info tulekul!

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.